NISSAN MICRA II (K11) 1.0 i 16V (K11) - Zkrutná tyč od 7/2000 do 2/2003, 998 ccm, 44 kW, 60 hp, CG10DE, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 110 mm |
| Velikost závitu | M8*1.25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
Dostupnost
| Typ vozidla | Micra |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,200 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 110 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| párová čísla výrobku | VKDS 842012 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,50 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,50 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 115 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M8x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M8x1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 110 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 90 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 105 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M10/M10 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 110 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 91 mm |
| Velikost závitu | M10/M12 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | pro spojovací tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 54611-4F700 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
Dostupnost
| pro OE číslo | 56230-4F702 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Délka [mm] | 90 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost