HONDA CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 1.4 iS (EP1, EU5, EU7) - Zkrutná tyč od 11/2000 do 9/2005, 1396 ccm, 66 kW, 90 hp, D14Z5, D14Z6, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 72 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Rozměr závitu 1 | M10 x 1,25 |
| párová čísla výrobku | VKDS 943000 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 55 mm |
| Šířka [mm] | 90 mm |
| Výška [mm] | 65 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.25 |
| párová čísla výrobku | TC1302 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 55 mm |
| Šířka [mm] | 90 mm |
| Výška [mm] | 65 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.25 |
| párová čísla výrobku | TC1301 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 72 mm |
| Šířka [mm] | 55 mm |
| Výška [mm] | 55 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.25 |
| párová čísla výrobku | TC1304 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 72 mm |
| Šířka [mm] | 55 mm |
| Výška [mm] | 55 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.25 |
| párová čísla výrobku | TC1303 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18747 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 72 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 24954 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18747 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Délka [mm] | 72 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 24953 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18747 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Délka [mm] | 74 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 17 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 42081 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18747 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 74 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 17 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 42080 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 55,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 5112631 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 72 mm |
| Průměr 3 [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
| párová čísla výrobku | HO-LS-5726 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 72 mm |
| Průměr 3 [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
| párová čísla výrobku | HO-LS-5725 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 49399619 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 49399533 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18747 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 55 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,250 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 85 92 4950 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18747 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 55 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,250 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 85 92 4949 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18747 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Délka [mm] | 70 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 17 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 85 94 2081 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18747 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 70 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 17 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 85 94 2080 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 72 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Velikost závitu | M10x1.25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| párová čísla výrobku | JTS7544 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 72 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Velikost závitu | M10x1.25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| párová čísla výrobku | JTS7543 |
Dostupnost