SEAT LEON (1M1) 1.6 16 V - Zkrutná tyč od 9/2000 do 6/2006, 1598 ccm, 77 kW, 105 hp, AUS, AZD, BCB, Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| párová čísla výrobku | VKDS 341004 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1M-6-000 001 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 175 mm |
| Průměr díry [mm] | 14,2 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Rozměr závitu 1 | M10 x 1,5 |
| párová čísla výrobku | VKDS 441007 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 335 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1.5x32.4x23.4 |
| párová čísla výrobku | TC1040 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 105 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 45 mm |
| Výška [mm] | 45 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 175 mm |
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Výška [mm] | 54 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15788 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Vnější průměr [mm] | 35 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 105 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 336 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 5114753 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 336 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 5114752 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 175 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 336 mm |
| Průměr 3 [mm] | 11 mm |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.5 |
| párová čísla výrobku | VO-LS-2406 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 105 mm |
| Průměr 1 [mm] | 10,5 mm |
| Průměr 3 [mm] | 8 mm |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 336 mm |
| Průměr 3 [mm] | 11 mm |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.5 |
| párová čísla výrobku | VO-LS-0456 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 175 mm |
| Průměr 3 [mm] | 8 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 23 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 49399701 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 49399629 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 336 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s nástavcem klíče |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1,5 |
| párová čísla výrobku | 116 060 0012/HD |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 336 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s nástavcem klíče |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1,5 |
| párová čísla výrobku | 116 060 0051 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost