MAZDA MX-5 II (NB) 1.8 16V (NB8C) - Zkrutná tyč od 11/2000 do 10/2005, 1840 ccm, 102 kW, 139 hp, BP6J, Kabriolet
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 104 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 5113225 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 49400716 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 49399715 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 49401163 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 49401162 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 105 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,25 |
| párová čísla výrobku | 35-16 060 0026 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 105 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 8 mm |
| Velikost závitu | M10x1.25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| párová čísla výrobku | JTS193 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 131 mm |
| Velikost závitu | M10x1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | JTS7562 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0027 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0026 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 8 mm |
| Délka [mm] | 104 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,215 kg |
| Velikost závitu | MM10X1.25 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260368 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 131 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,260 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADM58512 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 104 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,240 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 8 mm |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADM58511 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 104 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,25 |
| párová čísla výrobku | S050247 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 104 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,25 |
| párová čísla výrobku | S050246 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 103,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,21 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 104 mm |
| Průměr 1 [mm] | 18 mm |
| Průměr 2 [mm] | 18 mm |
| Průměr 3 [mm] | 8 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.5 |
| párová čísla výrobku | MD-LS-1127 |
Dostupnost