TOYOTA COROLLA (_E12_) 1.6 VVT-i (ZZE121_, ZZE121R) - Zkrutná tyč od 1/2002 do 12/2006, 1598 ccm, 81 kW, 110 hp, 3ZZ-FE, Šikmá zadní část
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 285 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 285 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 285 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Provedení pro zemi | Evropa |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 285 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 285 mm |
| Vnější závit [mm] | M12x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 285 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M12x1,25/M12x1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 285 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M10x1,25/M10x1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 285 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Typ vozidla | NZE121 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | G7-1045 |
Dostupnost
| Typ vozidla | NZE121 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | G7-1044 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 285 mm |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 1 [mm] | M10 x 1,25 RHT M mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M10 x 1,25 RHT M mm |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 284 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 1 [mm] | M12 x 1,25 RHT M mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M12 x 1,25 RHT M mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Délka [mm] | 285 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnější závit [mm] | M12x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| Provedení pro zemi | Evropa |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Délka [mm] | 285 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| Provedení pro zemi | Evropa |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 285 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,320 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 285 mm |
| Velikost závitu | M10 X 1.25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 415 g |
| Délka 2 [mm] | 285 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M 10x1,25 mm |
Dostupnost
| Typ vozidla | NZE121 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Typ vozidla | NZE121 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost