MAZDA 6 Hatchback (GG) 2.3 (GG3S) - Zkrutná tyč od 8/2002 do 8/2007, 2261 ccm, 122 kW, 166 hp, L3-VE, L3C1, Šikmá zadní část
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | 006 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | 006 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 305 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 77 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1.25R |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 154 mm |
| Velikost závitu | M12 X 1.25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 233-06-510 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 154 mm |
| Velikost závitu | M12 X 1.25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 233-06-509 |
Dostupnost