AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 4.2 quattro - Zkrutná tyč od 10/2002 do 7/2010, 4172 ccm, 246 kW, 335 hp, BFM, BGK, limuzína
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 110 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,56 kg |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 228 g |
Dostupnost
| Délka [mm] | 110 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Výška [mm] | 73 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Celková délka [mm] | 147 mm |
| Tyč/vzpěra | 005 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 62 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,268 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 12,2 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 62 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,268 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 12,2 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 110 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost