MERCEDES-BENZ SL (R230) 350 (230.467) - Zkrutná tyč od 3/2003 do 1/2012, 3724 ccm, 180 kW, 245 hp, M 112.973, Kabriolet
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez elektronického řízení dynamiky jízdy |
| Délka [mm] | 174 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | QLS3680S |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez elektronického řízení dynamiky jízdy |
| Délka [mm] | 174 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | QLS3679S |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 440 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 53037513 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 440 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 53037414 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 259 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 365 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 325 mm |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 53039503 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 325 mm |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 53039404 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 361 mm |
| Tyč/vzpěra | Tažná tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 53039703 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 261 mm |
| Tyč/vzpěra | Tažná tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 53039604 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,616 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| párová čísla výrobku | 23963 |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABC |
|---|---|
| ne pro variantu vybavení | AMG Black Series |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 80 mm |
| Délka [mm] | 175 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,485 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pojistnou maticí |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 37035 |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABC |
|---|---|
| ne pro variantu vybavení | AMG Black Series |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 80 mm |
| Délka [mm] | 175 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,505 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 19 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 37038 |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 175 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 236016 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 175 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 236015 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 261 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABC |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 175 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M14 x 1,5 RHT M mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | G7-1415 |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABC |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 175 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M14 x 1,5 RHT M mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | G7-1414 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 324 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | Nosník |
| párová čísla výrobku | 51857 |
Dostupnost