ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 JTS (916CXA00) - Zkrutná tyč od 4/2003 do 10/2005, 1970 ccm, 121 kW, 165 hp, 937 A1.000, kupé
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Šířka [mm] | 95 mm |
| Výška [mm] | 57 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,269 kg |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10 x 1,5 |
| max.delka [mm] | 131 mm |
| párová čísla výrobku | AF-417 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Šířka [mm] | 95 mm |
| Výška [mm] | 57 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,269 kg |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10 x 1,5 |
| max.delka [mm] | 131 mm |
| párová čísla výrobku | AF-416 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 114 mm |
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Výška [mm] | 31 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,235 kg |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10 x 1,25 |
| Rozměr závitu 2 | 12,1 |
| max.delka [mm] | 114 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 235 g |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 272 g |
| Délka 2 [mm] | 91 mm |
| párová čísla výrobku | 250095 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 272 g |
| Délka 2 [mm] | 91 mm |
| párová čísla výrobku | 250094 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 369 g |
| Délka 2 [mm] | 270 mm |
| Vnější závit 1 [mm] | M 10X1,5 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M 10X1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 310 g |
| Délka 2 [mm] | 270 mm |
| Vnější závit 1 [mm] | M 10X1,25 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M 10X1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.25 |
| Číslo produkce | 4303131 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
| párová čísla výrobku | 40557 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 90 mm |
| jen ve spojení s | Rubbers |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,25R |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 253 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 228 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 60614514 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost