SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 3.2 RX320 4x4 - Zkrutná tyč od 4/2002, 3199 ccm, 162 kW, 220 hp, G32D, SUV
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 71 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M12x1,25/M12x1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 44614 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 71 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M12x1,25/M12x1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 44613 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2004 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2005 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 220 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 44616 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2004 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2005 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 220 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 44615 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 185 mm |
| Průměr díry [mm] | 14 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M12x1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 171 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 71 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M12x1.25 |
| párová čísla výrobku | SY-ES-10578 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 5-LINK |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 173 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10x1,25R |
Dostupnost
| Náprava | Víceprvková náprava (Multi-link) |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Délka [mm] | 72 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,25R |
| párová čísla výrobku | 89163 |
Dostupnost
| Náprava | Víceprvková náprava (Multi-link) |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 72 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,25R |
| párová čísla výrobku | 89162 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 185 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,25R |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/2003 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 02/2006 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 222 mm |
| jen ve spojení s | 2 x SB |
| Celková délka [mm] | 244 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,25R |
| párová čísla výrobku | 89169 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/2003 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 02/2006 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 222 mm |
| jen ve spojení s | 2 x SB |
| Celková délka [mm] | 244 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,25R |
| párová čísla výrobku | 89168 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 171 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 12 |
| Rozměr klíče | 17 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s podložkami |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 188 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,39 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 19 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pojistnou maticí |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,25 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/2003 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 02/2006 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 221 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,35 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 88 94 1676 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/2003 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 02/2006 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 145 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 88 94 1675 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 110 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,25 |
| párová čísla výrobku | JTS972 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 110 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,25 |
| párová čísla výrobku | JTS1030 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost