RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.4 (JM0B, JM0H, JM1A) - Zkrutná tyč od 6/2003 do 11/2008, 1390 ccm, 72 kW, 98 hp, K4J 730, K4J 740, K4J 770, velkoprostorová limuzína
| Varianta výbavy | LIFTED CHASSIS |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 266 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 285 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Průměr v mm | 9 mm |
| Velikost závitu | MM10X1.5 |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 283 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1.5R |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost