HONDA ACCORD VII (CL, CN) 2.2 i-CTDi (CN1) - Zkrutná tyč od 1/2004 do 5/2008, 2204 ccm, 103 kW, 140 hp, N22A1, limuzína
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 80 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 53024311 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 80 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 53024212 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 115 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 53024513 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 115 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 53024414 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 115 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M10x1,25/M10x1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 40606 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 115 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M10x1,25/M10x1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 40605 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 40632 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 40631 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 115 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 5112622 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 115 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 5112621 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | G7-1072 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | G7-1062 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Délka [mm] | 80 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| párová čísla výrobku | 51354HPS |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Délka [mm] | 80 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| párová čísla výrobku | 51353HPS |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Délka [mm] | 70 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| párová čísla výrobku | 52517HPS |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Délka [mm] | 70 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| párová čísla výrobku | 52516HPS |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Délka [mm] | 115 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| párová čísla výrobku | 59502HPS |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 117 mm |
| Průměr 1 [mm] | 16 mm |
| Průměr 2 [mm] | 16 mm |
| Průměr 3 [mm] | 8 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M12X1.25 |
| párová čísla výrobku | HO-LS-1842 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 113 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,25R |
| párová čísla výrobku | 47063 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 113 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,25R |
| párová čísla výrobku | 47062 |
Dostupnost