HONDA CIVIC VII limuzína (ES, ET) 1.3 IMA (ED9, ES9) - Zkrutná tyč od 10/2003 do 9/2005, 1339 ccm, 61 kW, 83 hp, LDA1, limuzína
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 72 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M10x1,25/M10x1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 40648 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 72 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M10x1,25/M10x1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 40647 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 75 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 5112630 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 75 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 5112629 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 55 mm |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 mm RHT M |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | G7-852 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 55 mm |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 mm RHT M |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | G7-851 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 80 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Délka [mm] | 55 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Délka [mm] | 55 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| párová čísla výrobku | 59505HPS |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Délka [mm] | 55 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| párová čísla výrobku | 59504HPS |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 75 mm |
| Průměr 2 [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.25 |
| párová čísla výrobku | HO-LS-7900 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 75 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
| párová čísla výrobku | HO-LS-7899 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 73 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,25R |
| párová čísla výrobku | 47265 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 73 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,25R |
| párová čísla výrobku | 47264 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 49400353 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 49400352 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 55 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,5 |
| párová čísla výrobku | 31-16 060 0064 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 55 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,5 |
| párová čísla výrobku | 31-16 060 0063 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 73 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s nástavcem klíče |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,5 |
| párová čísla výrobku | 31-16 060 0071 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 73 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s nástavcem klíče |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,5 |
| párová čísla výrobku | 31-16 060 0070 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost