RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B57J, C57J, B57P) - Zkrutná tyč od 1/1991 do 9/1998, 1390 ccm, 55 kW, 75 hp, E6J 718, E7J 756, E7J 757, Šikmá zadní část
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1991 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Délka [mm] | 68 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M8x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M8x1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 25,6 mm |
| Délka [mm] | 73 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 74 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ vozidla | C57 |
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Celková délka [mm] | 73,5 mm |
| Vnější závit [mm] | M8 x 1,25 RHT M mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| Vnější průměr [mm] | 26,3 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Alternativní sada opravy | G7-5087S |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez matice |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 68 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ vozidla | C57 |
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Celková délka [mm] | 73,5 mm |
| Vnější závit [mm] | M8 x 1,25 RHT M mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| Vnější průměr [mm] | 26,3 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Alternativní sada opravy | F8-5087 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 68 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnější závit [mm] | M8x1,25 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M8x1,25 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| Průměr v mm | 19 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 57 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Průměr v mm | 24 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 61 mm |
| Celková délka [mm] | 61 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 74 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 105 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 80 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 77 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 26 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M8X1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M8X1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 70 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Vnější závit [mm] | M8x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Výška [mm] | 26 mm |
| Celková délka [mm] | 74 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s vnějším závitem |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 68 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,113 kg |
| Velikost závitu | M8x1,25 |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost