OPEL CALIBRA A (C89) 2.0 i Turbo 4x4 (M07) - Zkrutná tyč od 8/1991 do 7/1997, 1998 ccm, 150 kW, 204 hp, C 20 LET, kupé
| Číslo podvozku (VIN) od | R9003127 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,227 kg |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | R 1 049314 |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 22 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 18 mm |
| Délka [mm] | 94 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,139 kg |
| Velikost závitu | MM8X1.25 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260107 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Výška [mm] | 28,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 32 mm |
| Typ uložení | gumové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 15 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | R 1 049314 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M8x1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 89 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 20 mm |
| Délka [mm] | 87 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kloubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 22 mm |
| Délka [mm] | 85 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 18 mm |
| Délka [mm] | 85 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 86 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | R1049313/R9003174 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 18 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | R1049314/R9003175 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 20 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | R1049313 R9003174 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 22 mm |
| Délka [mm] | 83 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | přední osa |
| vnitřní průměr [mm] | 8,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 85 mm |
| Výška 1 [mm] | 60 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 83,5 mm |
| Výška 1 [mm] | 56 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Vnější průměr [mm] | 40 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Délka [mm] | 86 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnější závit [mm] | M12x1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost