OPEL CALIBRA A (C89) 2.5 i V6 (M07) - Zkrutná tyč od 4/1993 do 7/1997, 2498 ccm, 125 kW, 170 hp, C 25 XE, X 25 XE, kupé
| Číslo podvozku (VIN) od | R1049314 R9003175 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 85 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| pro OE číslo | 350 263 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 87 mm |
| Vnější závit [mm] | M12 x 1,50 RHT M mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Jednotka množství | Sada |
| Provedení šroubu/závitu/matice | s podložkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 114 mm |
| Průměr 3 [mm] | 20 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | R 1 049314 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 86 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,154 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | R 1 049313 |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 83 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12x1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | R9003127 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | R9003126 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | R9003126 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 22 mm |
| Délka [mm] | 84 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Velikost závitu | MM8X1,25 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260105 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 9 mm |
| Délka [mm] | 89 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,181 kg |
| Velikost závitu | MM12X1,5 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260113 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 85,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,180 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 1 [mm] | M8x1,25 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 85 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,160 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější průměr 2 [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 18 mm |
| Délka [mm] | 79 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,011 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 23 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Hmotnost [kg] | 0,007 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Barva | žlutá |
| Materiál | PU (polyuretan) |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 24 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s olejovým víčkem |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 90 |
Dostupnost