MAZDA 3 (BK) 1.3 (BK14) - Zkrutná tyč od 10/2003 do 6/2009, 1349 ccm, 62 kW, 84 hp, ZJ-VE, ZJ07, ZJ30, ZJ32, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 39552 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní náprava dole |
| Hmotnost [kg] | 0,550 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžokovovými ložisky |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Délka [mm] | 306 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 77 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1.5R |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
Dostupnost