BMW X3 (E83) 2.0 d - Zkrutná tyč od 9/2004 do 8/2007, 1995 ccm, 110 kW, 150 hp, M47 D20 (204D4), SUV
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 300 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
| párová čísla výrobku | 21367 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava dole |
|---|---|
| Délka [mm] | 557 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 49399079 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 49399077 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s nástavcem klíče |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,5 |
| párová čísla výrobku | 316 060 0018/HD |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s nástavcem klíče |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,5 |
| párová čísla výrobku | 316 060 0077 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 95 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10x1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 9030045 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 9030044 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| délka 1 [mm] | 300 mm |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1.5R |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| délka 1 [mm] | 300 mm |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1.5R |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0161 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0160 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Průměr v mm | 9 mm |
| Délka [mm] | 300 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
| Velikost závitu | MM10X1.5 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260428 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Průměr v mm | 9 mm |
| Délka [mm] | 300 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
| Velikost závitu | MM10X1.5 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260427 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 31303414300 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 2306059 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 31303414299 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 2306058 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 33503414297 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| párová čísla výrobku | 501 001 |
Dostupnost