OPEL ASTRA F kombi (T92) 1.8 i (F35, M35) - Zkrutná tyč od 9/1991 do 1/1998, 1796 ccm, 66 kW, 90 hp, C 18 NZ, kombi
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 83,5 mm |
| Výška 1 [mm] | 56 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 17 mm |
| Vnější průměr [mm] | 40 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 85 mm |
| Výška 1 [mm] | 60 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
| Vnější průměr [mm] | 47 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| pro OE číslo | 350260 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1993 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/1994 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1993 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/1994 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | RB011859 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | RB011858 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| Průměr stabilizátoru [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Vnější průměr [mm] | 19 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | RB011859 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | RB011858 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se zásuvkou |
| váha [g] | 177 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 86 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 247 g |
Dostupnost