VOLVO V50 (545) 1.6 D - Zkrutná tyč od 1/2005 do 12/2011, 1560 ccm, 81 kW, 110 hp, D 4164 T, kombi
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní náprava dole |
| Hmotnost [kg] | 0,550 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžokovovými ložisky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 298 mm |
| Šířka [mm] | 35 mm |
| Výška [mm] | 95 mm |
| Velikost závitu | M10x1.5 |
| Celková délka [mm] | 330 mm |
| Tyč/vzpěra | 005 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 77 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1.5R |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 100 mm |
| Vnější závit [mm] | M10 x 1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | pro spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | m10x1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Číslo produkce | K4306405 |
Dostupnost