MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 280 T CDI 4-matic (211.284) - Zkrutná tyč od 3/2005 do 7/2009, 2987 ccm, 140 kW, 190 hp, OM 642.921, kombi
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 252 mm |
| Velikost závitu | MM12X1.5 RHT |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 260 mm |
| Velikost závitu | MM10X1,5 RHT |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | Tažná tyč |
| párová čísla výrobku | 30428 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 252 mm |
| Průměr 2 [mm] | 12,1 mm |
| Průměr 3 [mm] | 16 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-14772 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 252 mm |
| Průměr 2 [mm] | 12,1 mm |
| Průměr 3 [mm] | 16 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.5 |
| párová čísla výrobku | ME-LS-14771 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | Nosník |
| párová čísla výrobku | 821 0923 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | Nosník |
| párová čísla výrobku | 821 0922 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 260 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,334 kg |
| Velikost závitu | MM10X1,5 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260409 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | 29860 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | zadní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | 29859 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | Tažná tyč |
| párová čísla výrobku | 30429 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 176 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | QLS3342S |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 176 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | QLS3341S |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 260 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 440 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 53037513 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 440 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 53037414 |
Dostupnost