AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 3.0 TDI quattro - Zkrutná tyč od 11/2003 do 7/2010, 2967 ccm, 155 kW, 211 hp, BNG, limuzína
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 62 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,268 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 12,2 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 110 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost