MAZDA MX-5 III (NC) 1.8 (NC18) - Zkrutná tyč od 3/2005 do 12/2014, 1798 ccm, 93 kW, 126 hp, L8-VE, L828, L831, Kabriolet
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 49400716 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 49399715 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 105 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,25 |
| párová čísla výrobku | 35-16 060 0002 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 39511 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 85 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 39511 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 104 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,23 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 83 93 3918 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 39511 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 104 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,23 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 83 93 3917 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 105 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 8 mm |
| Velikost závitu | M10x1.25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| párová čísla výrobku | JTS193 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0027 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0026 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 104 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,215 kg |
| Velikost závitu | MM10X1.25 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260075 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 39511 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 105 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,23 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADM58503 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 39511 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 105 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,230 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADM58502 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 85 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 104 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,28 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 85 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,27 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 39511 |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/2008 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 105 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,23 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 17 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 42391 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 104 mm |
| Průměr 1 [mm] | 18 mm |
| Průměr 2 [mm] | 18 mm |
| Průměr 3 [mm] | 8 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.5 |
| párová čísla výrobku | MD-LS-1127 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 118 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
Dostupnost