NISSAN MICRA C+C III (K12) 1.6 160 SR - Zkrutná tyč od 8/2005 do 6/2010, 1598 ccm, 81 kW, 110 hp, HR16DE, Kabriolet
| Rok výroby od | 04/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 250 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 248 mm |
| Šířka [mm] | 34 mm |
| Výška [mm] | 60 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M10x1.25 |
| Celková délka [mm] | 280 mm |
| Tyč/vzpěra | 005 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 248 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1.25R |
Dostupnost