SUBARU IMPREZA kombi (GG) 2.5 WRX AWD (GGG) - Zkrutná tyč od 9/2005 do 12/2008, 2457 ccm, 169 kW, 230 hp, EJ255, kombi
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Číslo produkce | K4307610 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 20481 AA000 |
|---|---|
| pro OE číslo | 20481 AA001 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,189 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 101 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 65 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 100 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 70 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 60 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,25R |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
Dostupnost