KIA PICANTO I (SA) 1.1 CRDi - Zkrutná tyč od 10/2005 do 4/2011, 1120 ccm, 55 kW, 75 hp, D3FA, Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 259 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 330 g |
| Délka 2 [mm] | 229 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M 10X1,25 mm |
| párová čísla výrobku | 26755 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 229 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 330 g |
| Vnější závit 2 [mm] | M 10X1,25 mm |
| min.délka [mm] | 259 mm |
| párová čísla výrobku | 26754 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 230 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | QS6576/HQ |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 230 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 57729 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 230 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 57728 |
Dostupnost