HYUNDAI GETZ (TB) 1.4 i - Zkrutná tyč od 8/2005 do 12/2010, 1399 ccm, 71 kW, 97 hp, G4EE, Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | QS6057/HQ |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2006 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2009 |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,35 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2006 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2009 |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,35 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 198 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 57460 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 198 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10x1,25R |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 57459 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Velikost závitu | M10 X 1.25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 233-06-508 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Velikost závitu | M10 X 1.25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 233-06-507 |
Dostupnost