MERCEDES-BENZ 124 limuzína (W124) 200 E - Zkrutná tyč od 11/1992 do 5/1993, 1997 ccm, 77 kW, 105 hp, M 102.922, limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Délka [mm] | 200 mm |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | ocelový plech |
| Tyč/vzpěra | Tažná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | ocelový plech |
| Tyč/vzpěra | Nosník |
Dostupnost
| Délka [mm] | 200 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,118 kg |
| Velikost závitu | MM10X1.5 RHT |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260084 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 199 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,197 kg |
| Velikost závitu | M10X1.5 RHT |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260089 |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | Tažná tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,300 kg |
| Materiál | Kov |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní náprava dole |
| Hmotnost [kg] | 0,684 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | Tažná tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Alternativní sada opravy | G8-586 |
| Alternativní sada opravy | G8-587 |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Vnitřní závit [mm] | M12 x 1,50 RHT F mm |
| Vnější závit [mm] | M12 x 1,50 RHT M mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní polygonická hlava |
| povrch | pozinkovaný |
| Alternativní sada opravy | G8-543 |
| Provedení šroubu/závitu/matice | s podložkou |
| Provedení šroubu/závitu/matice | samosvorný |
| Provedení šroubu/závitu/matice | Válcová hlava |
| Třída pevnosti | 10.9 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 200 mm |
| Průměr 3 [mm] | 8 mm |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 298 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | ocelový plech |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 247 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | ocelový plech |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 210 350 38 06 S2 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 6,06 kg |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní náprava dole |
| Hmotnost [kg] | 0,684 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| pro OE číslo | 210 350 38 06 S1 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 6,060 kg |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | Tažná tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost