MERCEDES-BENZ 124 limuzína (W124) 200 E - Zkrutná tyč od 11/1992 do 5/1993, 1997 ccm, 77 kW, 105 hp, M 102.922, limuzína
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | Tažná tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,3316 kg |
| Typ uložení | gumové ložisko |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,33 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava nahoře |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,826 kg |
| Tyč/vzpěra | Tažná tyč |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| párová čísla výrobku | V30-7131 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava nahoře |
| Hmotnost [kg] | 1,189 kg |
| Tyč/vzpěra | Nosník |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| párová čísla výrobku | V30-7138 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava dole |
| Hmotnost [kg] | 0,858 kg |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez vyrovnávacího systému |
| Délka [mm] | 200 mm |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | ocelový plech |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 204 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 247 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| Tyč/vzpěra | Tažná tyč |
| Jednotka množství | kus |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | Nosník |
| Tyč/vzpěra | Tažná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 201 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,18 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 200 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 13 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| váha [g] | 120 g |
| Délka 2 [mm] | 200 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M 10X1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 200 mm |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Výška [mm] | 43 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M10x1.5 |
| Celková délka [mm] | 228 mm |
| Tyč/vzpěra | 005 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 39,4 mm |
| Výška [mm] | 65 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M10x1.25 |
| Celková délka [mm] | 280 mm |
| Tyč/vzpěra | 004 |
Dostupnost