HONDA CR-V II (RD_) 2.4 Vtec 4WD (RD7) - Zkrutná tyč od 9/2001 do 9/2006, 2354 ccm, 118 kW, 160 hp, K24A1, SUV
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 55 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Materiál | Ocelová litina |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.25 |
| párová čísla výrobku | 30-65473 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | M10X1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 55 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
| Průměr 1 [mm] | 15 mm |
| Průměr 2 [mm] | 15 mm |
| Průměr 3 [mm] | 9 mm |
| Materiál | železo |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
| párová čísla výrobku | KSLF1060 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 55 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
| Průměr 1 [mm] | 15 mm |
| Průměr 2 [mm] | 15 mm |
| Průměr 3 [mm] | 9 mm |
| Materiál | železo |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
| párová čísla výrobku | KSLF1059 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| Průměr 1 [mm] | 15 mm |
| Průměr 2 [mm] | 15 mm |
| Průměr 3 [mm] | 9 mm |
| Materiál | železo |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
| párová čísla výrobku | KSLR1016 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| Průměr 1 [mm] | 15 mm |
| Průměr 2 [mm] | 15 mm |
| Průměr 3 [mm] | 9 mm |
| Materiál | železo |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
| párová čísla výrobku | KSLR1015 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 55 mm |
| Průměr 1 [mm] | 17,5 mm |
| Průměr 2 [mm] | 17,5 mm |
| Průměr 3 [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
| párová čísla výrobku | HO-LS-2595 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 55 mm |
| Průměr 1 [mm] | 17,5 mm |
| Průměr 2 [mm] | 17,5 mm |
| Průměr 3 [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
| párová čísla výrobku | HO-LS-2594 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0394 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,290 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L40609 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,300 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L40624 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,300 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L40623 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 55 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Rozměr závitu 1 | M10 x 1,25 |
| párová čísla výrobku | VKDS 843005 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 89 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| párová čísla výrobku | QLS3456S |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 89 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| párová čísla výrobku | QLS3455S |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 55 mm |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 mm RHT M |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | G7-852 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 55 mm |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 mm RHT M |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | G7-851 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Délka [mm] | 89 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M10x1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| párová čísla výrobku | 51542HPS |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Délka [mm] | 89 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M10x1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| párová čísla výrobku | 51541HPS |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Délka [mm] | 55 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost