SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t - Zkrutná tyč od 7/2000 do 12/2009, 1985 ccm, 136 kW, 185 hp, B205L, limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | Kulák |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 81 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,31 kg |
| Materiál | Ocelová litina |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| Tyč/vzpěra | pro ojnici |
| váha [g] | 158 g |
Dostupnost