DAIHATSU SIRION (M3_) 1.3 4WD - Zkrutná tyč od 4/2005, 1298 ccm, 64 kW, 87 hp, K3-VE, Šikmá zadní část
| Varianta výbavy | >0309 # 0409> |
|---|---|
| Rok výroby od | 04/2009 |
| pro OE číslo | 48831B1010 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.25 |
| párová čísla výrobku | DSS2581 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 50 mm |
| Vnější závit [mm] | M10 x 1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| párová čísla výrobku | VKDS 841801 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 50 mm |
| Vnější závit [mm] | M10 x 1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| párová čísla výrobku | VKDS 841029 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 220 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Délka [mm] | 49,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,25 |
| párová čísla výrobku | J4976000 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 50 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,25 |
| párová čísla výrobku | J4966001 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 49 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| párová čísla výrobku | QLS3710S |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 49 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| párová čísla výrobku | QLS3709S |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 49 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 53018311 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 49 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| párová čísla výrobku | 53018212 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 41602 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 41601 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 49,5 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 1 [mm] | M10 x 1,25 RHT M mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M10 x 1,25 RHT M mm |
| párová čísla výrobku | G7-1122 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 49,5 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 1 [mm] | M10 x 1,25 RHT M mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M10 x 1,25 RHT M mm |
| párová čísla výrobku | G7-1121 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 50 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 52267 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 50 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 52266 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 220 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12x1,25R |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 50 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,25R |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 73063 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 50 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,25R |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 73062 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 50 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Barva | černá |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 88 92 8272 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost