NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.0 - Zkrutná tyč od 9/2001 do 1/2013, 1998 ccm, 110 kW, 150 hp, QR20DE, SUV
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 447 mm |
| Typ spojení | 002 |
| Tyč/vzpěra | 001 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 65 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M12x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | 006 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 65 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M12x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | 006 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
| Číslo produkce | K4304169 |
Dostupnost