CITROËN XSARA kupé (N0) 1.9 D - Zkrutná tyč od 2/1998 do 5/1999, 1905 ccm, 55 kW, 75 hp, DHV (XUD9BSD), kupé
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Šířka [mm] | 108 mm |
| Výška [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,301 kg |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10 x 1,5 |
| max.delka [mm] | 340 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,49 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10x1,5R |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost