CHRYSLER 300C (LX, LE) 6.1 SRT8 - Zkrutná tyč od 6/2005 do 11/2012, 6059 ccm, 317 kW, 431 hp, ESF, limuzína
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 214 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 12 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 9030395 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 214 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 12 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 9030394 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 260 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 8 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 214 mm |
| Velikost závitu | M14x2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0528 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 214 mm |
| Velikost závitu | M14x2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 818 0527 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 12 mm |
| Délka [mm] | 214 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,554 kg |
| Velikost závitu | MM14X2.0 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260638 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 12 mm |
| Délka [mm] | 214 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,586 kg |
| Velikost závitu | MM14X2.0 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260637 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 213 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M14X2 |
| párová čísla výrobku | S050820 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 213 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M14X2 |
| párová čísla výrobku | S050819 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 213,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,596 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M14x2 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 213,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,596 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M14x2 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 21962 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Průměr v mm | 1 mm |
| Délka [mm] | 213 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,570 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 10 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADBP850020 |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 233 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 233 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | CH-LS-10133 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | CH-LS-10132 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Průměr v mm | 8 mm |
| Délka [mm] | 260 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,26 kg |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260802 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 21962 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 1 mm |
| Délka [mm] | 213 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,570 kg |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 10 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADBP850021 |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 2 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 214 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,600 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M14x2/M14x2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L80604 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 214 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,600 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M14x2/M14x2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L80603 |
Dostupnost