VOLVO C70 II Kabriolet (542) T5 - Zkrutná tyč od 3/2007 do 6/2013, 2521 ccm, 169 kW, 230 hp, B 5254 T7, Kabriolet
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnitřní délka [mm] | 298,1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 77 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava dole |
| Délka [mm] | 223 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 3004 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 298 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 298 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní náprava dole |
| Hmotnost [kg] | 0,550 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžokovovými ložisky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 298 mm |
| Šířka [mm] | 35 mm |
| Výška [mm] | 95 mm |
| Velikost závitu | M10x1.5 |
| Celková délka [mm] | 330 mm |
| Tyč/vzpěra | 005 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
Dostupnost