MAZDA 3 (BK) 2.3 MPS Turbo (BK14) - Zkrutná tyč od 12/2006 do 6/2009, 2261 ccm, 191 kW, 260 hp, L3-VDT, L3M6, Šikmá zadní část
| montovaná strana | zadní náprava nahoře |
|---|---|
| Délka [mm] | 288 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 3004 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní náprava dole |
| Hmotnost [kg] | 0,550 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžokovovými ložisky |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Velikost závitu | M10x1,25 |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 76 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1851900 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 116 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,450 kg |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 17 |
| Vnější průměr [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 298 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 76 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,34 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 1 [mm] | M10x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 305 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,386 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 298 mm |
| Velikost závitu | MM10X1.5 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 76 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 1 [mm] | M10x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 306 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,47 kg |
| Průměr 1 [mm] | 15 mm |
| Průměr 2 [mm] | 15 mm |
| Průměr 3 [mm] | 9 mm |
| Materiál | železo |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,45 kg |
| Průměr 1 [mm] | 19 mm |
| Průměr 2 [mm] | 28 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10 mm |
| Materiál | železo |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 306 mm |
| Průměr 3 [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 76 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,39 kg |
| Velikost závitu | MM12X1.25 RHT |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260939 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 310 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
| Velikost závitu | MM10X1.25 RHT |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260956 |
Dostupnost