KIA CERATO I Šikmá zadní část (LD) 1.6 CRDi - Zkrutná tyč od 6/2005 do 6/2008, 1582 ccm, 85 kW, 115 hp, D4FB, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 158 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,284 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 17 |
| Vnější průměr [mm] | 8 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 280 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,38 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 17 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADG08553 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 280 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,380 kg |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 17 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| párová čísla výrobku | ADG08552 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 130 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 250 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,25 |
| párová čísla výrobku | S050240 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 250 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,25 |
| párová čísla výrobku | S050239 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 250 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,42 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 128 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Velikost závitu | M10x1,25 |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Velikost závitu | M10x1,25 |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 250 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,51 kg |
| Průměr 1 [mm] | 15 mm |
| Průměr 2 [mm] | 15 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10 mm |
| Materiál | železo |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
| párová čísla výrobku | KSLF1194 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 250 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,51 kg |
| Průměr 1 [mm] | 16,5 mm |
| Průměr 2 [mm] | 16,5 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10 mm |
| Materiál | železo |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
| párová čísla výrobku | KSLF1193 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 130 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Průměr v mm | 11 mm |
| Délka [mm] | 250 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,37 kg |
| Velikost závitu | MM10X1.25 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260442 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Průměr v mm | 11 mm |
| Délka [mm] | 250 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,367 kg |
| Velikost závitu | MM10X1.25 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260441 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L18616 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L18615 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,300 kg |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 130 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,300 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M10x1,25/M10x1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost