KIA CERATO I Šikmá zadní část (LD) 1.6 CRDi - Zkrutná tyč od 6/2005 do 6/2008, 1582 ccm, 85 kW, 115 hp, D4FB, Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 5553017010 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.25 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 548302F000 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.25 |
| párová čísla výrobku | DSS3669 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 548402F000 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.25 |
| párová čísla výrobku | DSS3668 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 129 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Rozměr závitu 1 | M10 x 1,25 |
| párová čísla výrobku | VKDS 945005 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 130 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Délka [mm] | 250 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,25 |
| párová čísla výrobku | J4970315 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 250 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,25 |
| párová čísla výrobku | J4960315 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 250 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| párová čísla výrobku | QLS3512S |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 250 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| párová čísla výrobku | QLS3511S |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 130 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 130 mm |
| Šířka [mm] | 34 mm |
| Výška [mm] | 58 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 18616 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 18615 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 130 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M10x1,25/M10x1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 130 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 135 mm |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 250 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 5113518 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 250 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 5113517 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 250 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 1 [mm] | M10 x 1,50 RHT M mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M10 x 1,50 RHT M mm |
| párová čísla výrobku | G7-2053 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 250 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 1 [mm] | M10 x 1,50 RHT M mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M10 x 1,50 RHT M mm |
| párová čísla výrobku | G7-2052 |
Dostupnost