SUZUKI SWIFT III (MZ, EZ) 1.6 (RS416, RR 416, ZC31S) - Zkrutná tyč od 5/2006, 1586 ccm, 92 kW, 125 hp, M16A, Šikmá zadní část
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 300 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,38 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|
Dostupnost
| Délka [mm] | 300 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Výška [mm] | 56 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M10x1.25 |
| Celková délka [mm] | 330 mm |
| Tyč/vzpěra | 005 |
Dostupnost