LEXUS RX (MCU15) 300 (MCU10_, MCU10R) - Zkrutná tyč od 1/1998 do 2/2003, 2995 ccm, 148 kW, 201 hp, 1MZ-FE, SUV
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 285 mm |
| Velikost závitu | M10X1.25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
| párová čísla výrobku | FDL6748 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 285 mm |
| Velikost závitu | M10X1.25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
| párová čísla výrobku | FDL6747 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 250 mm |
| Velikost závitu | M10X1.25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 285 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,345 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,25 |
| párová čísla výrobku | MSC015160 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 285 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,345 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,25 |
| párová čísla výrobku | MSC015159 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 195 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,27 kg |
| Materiál | Ocelová litina |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 285 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,35 kg |
| Materiál | Ocelová litina |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.25 |
| párová čísla výrobku | 30-87359 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 285 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,35 kg |
| Materiál | Ocelová litina |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.25 |
| párová čísla výrobku | 30-87358 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 237 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,32 kg |
| Materiál | Ocelová litina |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 250 mm |
| Šířka [mm] | 77 mm |
| Výška [mm] | 32 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,306 kg |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10 x 1,25 |
| max.delka [mm] | 310 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 285 mm |
| Šířka [mm] | 76 mm |
| Výška [mm] | 36 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,357 kg |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10 x 1,25 |
| max.delka [mm] | 330 mm |
| párová čísla výrobku | T-137 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 285 mm |
| Šířka [mm] | 76 mm |
| Výška [mm] | 36 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,358 kg |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10 x 1,25 |
| max.delka [mm] | 330 mm |
| párová čísla výrobku | T-136 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 285 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,25R |
| párová čísla výrobku | 44162 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 285 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,25R |
| párová čísla výrobku | 44161 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 250 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10x1,25R |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 330 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | VKDS 841809 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 330 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | VKDS 841805 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| pro OE číslo | 54618-BC40A |
| pro OE číslo | 551108147R |
| pro OE číslo | 8200127308 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Průměr v mm | 9 mm |
| Délka [mm] | 248 mm |
| Délka [mm] | 248,5 mm |
| Délka [mm] | 249 mm |
| Délka [mm] | 250 mm |
| Délka [mm] | 273 mm |
| Šířka [mm] | 91 mm |
| Výška [mm] | 37 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,241 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,26 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,262 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,263 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,27 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,34 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 8 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Velikost závitu | M10x1,25/M10x1,25 |
| Velikost závitu | M10x1,5 x2 |
| Velikost závitu | M10x1.25 |
| Velikost závitu | MM10X1.25 RHT |
| Průměr 1 [mm] | 15 mm |
| Průměr 2 [mm] | 15 mm |
| Průměr 3 [mm] | 8 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1,5 mm |
| Materiál | ocel |
| Materiál | Ocelová litina |
| Materiál | železo |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s nástavcem klíče |
| váha [g] | 1020 g |
| váha [g] | 270 g |
| váha [g] | 336 g |
| Délka 2 [mm] | 248 mm |
| Vnější závit 1 [mm] | M 10X1,25 mm |
| Vnější závit 1 [mm] | M10 x 1,25 RHT M mm |
| Vnější závit 1 [mm] | M10x1,5 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M 10X1,25 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M10 x 1,25 RHT M mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,25 mm |
| Vnější závit 2 [mm] | M10x1,5 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10 x 1,25 |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,5 |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,5 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.25 |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Číslo produkce | 4305028 |
| max.delka [mm] | 285 mm |
| párová čísla výrobku | 260371 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost