PORSCHE CAYENNE (92A) 3.0 Diesel - Zkrutná tyč od 6/2010, 2967 ccm, 176 kW, 239 hp, M 05.9E, MCN.RB, SUV
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 201 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,52 kg |
| Velikost závitu | MM12X1.5 RHT |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260489 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | Kulák |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 201 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,5 |
| párová čísla výrobku | S050050 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 201 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M12X1,5 |
| párová čísla výrobku | S050049 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 200 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 200 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 197 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 197 mm |
| Průměr 1 [mm] | 12,2 mm |
| Průměr 2 [mm] | 12,2 mm |
| Průměr 3 [mm] | 10 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 197 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,22 kg |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260386 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,600 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | L29640 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 95533306921 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.5 |
| párová čísla výrobku | DSS3570 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 95533307021 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.5 |
| párová čísla výrobku | DSS3569 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 95534306900 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 201 mm |
| Průměr díry [mm] | 12,2 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Rozměr závitu 1 | M12 x 1,5 |
| párová čísla výrobku | VKDS 441005 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 244 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | 3 roky záruka nebo do 75 000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 65,5 mm |
| Délka [mm] | 244 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,479 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 101042 |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 65,5 mm |
| Délka [mm] | 244 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,479 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 101041 |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 29640 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | 8500 29639 |
Dostupnost