ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.4 JTD (932BXF00) - Zkrutná tyč od 6/2003 do 5/2006, 2387 ccm, 120 kW, 163 hp, 841 M.000, 841 N.000, kombi
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 180 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10x1,25R |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 505 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 35375 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 505 mm |
| Typ spojení | podélné rameno |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 35374 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | spodní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 180 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s nástavcem klíče |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,25 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,147 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,307 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| pro OE číslo | 60613575 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46843389 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 46841498 |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 125 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 180 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Materiál | Kov |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 125 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost