VOLVO C30 (533) 1.8 FlexFuel - Zkrutná tyč od 1/2007 do 12/2012, 1798 ccm, 92 kW, 125 hp, B 4184 S8, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní náprava dole |
| Hmotnost [kg] | 0,550 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| Tyč/vzpěra | vodicí tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžokovovými ložisky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 298 mm |
| Šířka [mm] | 35 mm |
| Výška [mm] | 95 mm |
| Velikost závitu | M10x1.5 |
| Celková délka [mm] | 330 mm |
| Tyč/vzpěra | 005 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Vnější závit [mm] | M10 x 1,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Materiál | Plast |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Číslo produkce | K4306405 |
Dostupnost