VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.8 T 4motion - Zkrutná tyč od 11/2003 do 5/2005, 1781 ccm, 125 kW, 170 hp, AWM, limuzína
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | TC930 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| párová čísla výrobku | TC929 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,210 kg |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 17216 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,210 kg |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 17214 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 71 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Rozměr klíče | 16 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Jakost/třída | 10.9 |
| povrch | olejováno |
| Délka dříku [mm] | 12 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 98 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 38 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,202 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pojistnou maticí |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,199 kg |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 30 91 9702 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,202 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pojistnou maticí |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,22 kg |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260019 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | S050034 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| párová čísla výrobku | S050033 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 95 mm |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Rozměr závitu 1 | M10X1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 55,5 mm |
| Tyč/vzpěra | Kulák |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 89,7 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,346 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější průměr 2 [mm] | 11 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 89,7 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,346 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější průměr 2 [mm] | 11 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 58,2 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,110 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější průměr 2 [mm] | 10,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,200 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | Bush 10.2mm |
| Tyč/vzpěra | 005 |
Dostupnost