MITSUBISHI GRANDIS (NA_W) 2.4 MIVEC (NA4W) - Zkrutná tyč od 4/2004 do 12/2011, 2378 ccm, 130 kW, 177 hp, 4G69, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 273 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,41 kg |
| Materiál | Ocelová litina |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 2 | M12x1.25 |
| párová čísla výrobku | 30-73388 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Číslo produkce | K4304277 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Číslo produkce | K4304279 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | Kulák |
| Délka [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 273 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,463 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 273 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,463 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Vnější závit 2 [mm] | M12x1,25 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,25 |
| párová čísla výrobku | MSC016589 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,25 |
| párová čísla výrobku | MSC016588 |
Dostupnost