INFINITI G kupé 37 - Zkrutná tyč od 9/2007, 3694 ccm, 243 kW, 330 hp, VQ37VHR, kupé
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 105 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 105 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 110 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,29 kg |
| Velikost závitu | MM10X1.25 RHT |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260187 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 110 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,29 kg |
| Velikost závitu | MM10X1.25 RHT |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| párová čísla výrobku | 260171 |
Dostupnost