NISSAN PATROL GR V Wagon (Y61) 2.8 TDiC (Y61) - Zkrutná tyč od 10/1997 do 2/2000, 2826 ccm, 96 kW, 131 hp, RD28Ti, uzavřený terénní vůz
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,222 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| pro OE číslo | 54618VB000 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12x1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 164 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 235 mm |
| Šířka [mm] | 56 mm |
| Výška [mm] | 56 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 235 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M10x1,25/M10x1,25 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 123,5 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 162 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,25 mm |
| Vnější závit [mm] | M12x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 235 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Kvalita, jakost | HPS standard |
| Délka [mm] | 235 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M10x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 161 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1,25 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 162 mm |
| Průměr 3 [mm] | 12 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 162 mm |
| Průměr 1 [mm] | 18 mm |
| Průměr 3 [mm] | 12 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M12X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 234 mm |
| Průměr 3 [mm] | 11 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 234 mm |
| Průměr 3 [mm] | 11 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.5 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 161 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10X1.25 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1.25 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 162 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM12X1,25R |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 235 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 11 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10x1,25R |
| párová čísla výrobku | 41563 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 1 mm |
| Délka [mm] | 161 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,100 kg |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pryžovými ložisky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s podložkami |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 235 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,370 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Jakost/třída | 10 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s maticemi |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 13751 |
| Rok výroby od | 06/1999 |
| Konstrukční rok do | 09/1999 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 160 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,28 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Rozměr klíče | 19 |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pojistnou maticí |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,25 |
Dostupnost