RENAULT MEGANE II limuzína (LM0/1_) 1.6 - Zkrutná tyč od 5/2005, 1598 ccm, 77 kW, 105 hp, K4M 762, limuzína
| Varianta výbavy | LIFTED CHASSIS |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 266 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 9 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 285 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 283 mm |
| Tyč/vzpěra | kyvná tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1.5R |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost