RENAULT MEGANE III kupé (DZ0/1_) 1.6 16V (DZ0H) - Zkrutná tyč od 11/2008 do 8/2015, 1598 ccm, 74 kW, 101 hp, K4M 848, kupé
| Rok výroby od | 06/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,47 kg |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 274 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1,5R |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 275 mm |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 274 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,240 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnější závit [mm] | M10 x 1,5 mm |
| Materiál | 001 |
| Tyč/vzpěra | 005 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 274 mm |
| Materiál | ocel |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1.5R |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 274 mm |
| Materiál | hliník |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | MM10X1.5R |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tyč/vzpěra | spojovací tyč |
| Rozměr závitu 1 | M10x1,25 |
Dostupnost